piątek, 10 marca 2017

Niesmak i smutek

Wiem, że o dyplomatycznym wyczynie naszego rządu wszyscy nieomal teraz piszą i dyskutują. Przeto długo pisał nie będę. Napiszę tylko, że dzień wczorajszy będzie chyba dniem przełomowym w historii najnowszej naszego kraju. Przełomowym w sprawach naszej przynależności do europejskiej wspólnoty państw. Jeśli do wczoraj jeszcze ktoś miał wątpliwości, czy Polacy mają normalny rząd, czy nie, to już ich teraz nie ma. Zawziętość Jarosława w jego nienawiści do Donalda nie ma granic. Myślę, że gotów byłby poświęcić wszystko, byle go dopaść. Cena nie gra roli, wizerunek własny nie ma znaczenia. Można zrobić z siebie idiotę, idiotkę z premierzycy rządu, pajaca z Jacka dwojga niesławnych już nazwisk, byle tylko uzyskać złudzenie, że się znienawidzonego wroga ukąsi w kostkę. Kompromitację udało się osiągnąć, ale do kostki Donalda doskoczyć się nie udało.
No i cóż na to można powiedzieć? Żal dupę ściska.

7 komentarzy:

 1. Bo Prezio to mi sie zawsze kojarzy z takim malym krzykliwym psem chihuahua co to nawet do kostki mu za wysoko, ale sie rzuca.
  No i oczywiscie robi przy tym wiele halasu.
  Wredne i zawistne to do szpiku kosci, nie wiem czy jest w tym bydleciu jedna uczciwa komorka, ktora mozna by nazwac czlowiekiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mściwość jest cechą ludzką. Zatem Prezes jest jak najbardziej człowiekiem. Tyle, że nie wielkim :)

   Usuń
 2. A ja się teraz zaczęłam bać. Bo taka porażka nie przejdzie niezapomniana. Bo trzeba pokazać wszystkim, kto tu rządzi. I obyśmy tylko z tej unii nie wybrexitowali się jakimś cudem, żeby tylko pokazać, że nie będzie Niemiec pluł nam w twarz... :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje, ze nie, ze "dzieki" tej akcji moze wiecej ludzi przejrzy na oczy i zobaczy w koncu prawdziwa twarz kurdupla...
   Ale co stracilismy w oczach Europy, to juz stracilismy. Na dlugo.

   Usuń
  2. Kalino,
   ja też się tego obawiam. On będzie szedł w zaparte, ciągnąc nas za sobą na margines Europy.

   Diable,
   Myślę, że nie przejrzą. Zwolennicy będą popierać swojego wodza nadal, a przeciwnicy nie lubić jeszcze bardziej.

   Usuń
 3. Polityka jest brudna. Kala każdego, kto chociażby się o nią otrze. Brrr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo politycy to szubrawcy. To oni robią z polityki ściek, Nie ona z nich.

   Usuń